Pokoje do wynajęcia w Mieszkaniu Studenckim w Centrum Łodzi

16 września 2015

STRONA GŁÓWNA

Szukasz wygodnego lokum na czas studiów w Łodzi? Nie mogłeś trafić lepiej! Proponujemy kompletnie gustownie urządzone Pokoje Studenckie.

ZADZWOŃ TEL> 609 453 763 lub mail tramwajowa11.info@gmail.com

Pokoje dla studentów jedno osobowe  i pokoje dla studentów dwuosobowe oraz  pokoje studenckie dwuosobowe z indywidualną łazienką z myślą o studentach i ich potrzebach.

Mieszkania dla studentów znajdują się w śródmieściu Łodzi 300 metrów od Rektoratu UŁ. Rektorat UŁ znajduje się w centrum obszaru, na którym położone są obiekty uniwersyteckie. Wszędzie można dość spacerkiem  do 10 minut, a to oznacza dużą oszczędność na biletach. Jest to świetna lokalizacja dla kogoś kto podróżuje koleją lub PKS: Dworzec Łódź Fabryczna-5 minut piechotą, dworzec Łódź Kaliska – bezpośrednie połączenie linią tramwajową 12 (do przystanku 100 metrów). Śródmieście Łodzi to także rozrywkowe serce tego miasta: wszelkie kina, teatry z których słynie Łódź, filharmonia oraz galerie handlowe – sławna Manufaktura, Galeria Łódzka.  Mieszkania studenckie znajdują się w kompleksie niedawno zrewitalizowanych budynków, z których jeden z nich był niegdyś siedzibą loży masońskej. W mieszkaniach studenckich odnajdziemy przestronne kuchnie wyposażone w kuchenki elektryczne, mikrofalówki, duże lodówki. Każdy z mieszkańców znajdzie w kuchni odpowiednio wiele miejsca na swój komplet zastawy kuchennej. W mieszkaniach znajdują się bardzo estetyczne łazienki z pełnym węzłem sanitarnym. Łazienka w mieszkaniu stduenckim przypada średnio na 3 do 4 osób. We wszystkich mieszkaniach studenckich jest internet wi-fi.   Zapraszamy do zapoznania się z ofertą! 🙂

STRONA GŁÓWNA

CENNIK

Podana cena jest ceną za miejsce w pokoju wraz ze wszystkimi opłatami za media: woda ciepła, woda zimna, ścieki, prąd, ogrzewanie, wywóz śmieci.
Na życzenie wystawiamy faktury VAT.

LOKALIZACJA

Nasz „akademik” w Łodzi zlokalizowany są jest Centrum Łodzi w tzw. Nowe Centrum Łodzi. W pobliżu znajduje się budynek Rektoratu UŁ oraz budynki Wydziałów Uniwersyteckich. Najbliższe obiekty akademickie to: Wydział Prawa UŁ, Wydział Studiów Międzynarodowy i Politologicznych UŁ, Collegium Anatomicum UM, Wydział Biologi UŁ, Wydział Zarządzania UŁ, Wydział Nauk Geograficznych UŁ. W bezpośrednim sąsiedztwie mieści się dworzec Łódź Fabryczna.

lokalizacja